Aktualności

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Przedstawiamy fotorelację z ocieplenia budynku użyteczności publicznej a dokładnie bazy ekologicznej w Bieszczadach. Cieszy nas bardzo fakt..

4 likes, 0 comments4 days ago

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Przedstawiamy fotorelację z ocieplenia połaci dachowej w Chełmie. Zastosowaliśmy piankę otwarto – komórkową marki PCC Prodex o średniej..

7 likes, 1 comments1 week ago

Zapraszamy wszystkich przyszłych i dotychczasowych klientów na 23 TARGI BUDOWNICTWA EXPO DOM w Rzeszowie. Pierwszy dzień już za nami jednak..

15 likes, 1 comments1 week ago

Natrysk pianki otwarto komórkowej przy utrzymaniu średniej grubosci 20 cm Zapraszamy w tym tygodniu na nasze realizacje w Rzeszowie, Jasle..

7 likes, 0 comments1 month ago

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Zapraszamy wszystkich klientów na targi budownictwa EXPO DOM w Rzeszowie w dniach 6-8 kwietnia. Do rozdania dla pierwszych 10 osób które się..

9 likes, 0 comments1 month ago

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Fotorelacja z jednej z ostatnich zimowych realizacji w miejscowości Nowa Wieś niedaleko Tomaszowa Lubelskiego. Zastosowane rozwiązanie termoizolacyjne..

11 likes, 0 comments2 months ago

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Przedstawiamy relację z ocieplenia poddasza w miejscowości Chruślina w woj. Lubelskim. Pianką otwarto komórkową marki ULTRAPUR izolowaliśmy..

8 likes, 0 comments2 months ago

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Fotorelacja z realizacji ocieplenia poddasza użytkowego o powierzchni 150 m2. Zastosowaliśmy piankę otwarto -komórkową o grubości 18 cm…

4 likes, 0 comments2 months ago

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Przedstawiamy zdjęcia z ocieplenia poddasza użytkowego w miejscowości Tuszyma niedaleko Mielca. Zastosowaliśmy system otwarto – komórkowy..

6 likes, 1 comments3 months ago

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Nowy Rok 2018 rozpoczęliśmy realizacjami głównie w województwie Podkarpackim. Przedstawiamy fotorelację z ocieplenia połaci dachowej pianką..

4 likes, 0 comments3 months ago

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Ocieplenie połaci dachowej w Tomaszowie Lubelskim. Pianką otwarto -komórkową marki PCC o grubości 20 cm docieplaliśmy parterówkę w której..

4 likes, 0 comments3 months ago

TERMOIZOLACJA stropu w domu parterowym - Tomaszów Lubelski

Kończąc powoli sezon chcieliśmy zaprezentować fotorelację z jednej z ciekawszych realizacji naszej firmy w tym roku o łącznej powierzchni..

0 likes, 0 comments3 months ago

TERMOIZOLACJA połaci dachowej - Tomaszów Lubelski

Przedstawiamy zdjęcia z sobotniej realizacji w Tomaszowie Lubelskim. Dociepliliśmy 230 m połaci dachowej pianką otwarto komórkową marki..

10 likes, 1 comments4 months ago

Ocieplenie połaci dachowej - Rzeszów - Zalesie

Fotorelacja z ocieplenia szeregówki pianką otwarto – komórkową marki PCC o grubości średniej 18 cm. Tym razem naszym zadaniem był montaż..

5 likes, 0 comments5 months ago

Ocieplenie połaci dachowej - Brody Małe

Przedstawiamy zdjęcia z ocieplenia poddasza użytkowego w miejscowości Brody Małe niedaleko Szczebrzeszyna. Pracę rozpoczęliśmy montażem..

3 likes, 2 comments5 months ago

TERMOIZOLACJA budynku mieszkalnego - Rzeszów

Przedstawiamy fotorelację z bardzo ciekawej realizacji z ostatniego tygodnia. Naszym zadaniem było ocieplenie połaci dachowej otwarto komórkową..

8 likes, 2 comments5 months ago

TERMOIZOLACJA stropu betonowego - Jarczów

Dzisiaj wykonywaliśmy już ostatni strop betonowy w tym roku 🙂 Doskonałe warunki atmosferyczne jak na połowę października pozwalają nam..

9 likes, 3 comments6 months ago

Ocieplenie połaci dachowej - Krasne

Zdjęcia z ocieplenia poddasza użytkowego oraz stropu w miejscowości Krasne. Zastosowane rozwiązanie to otwarto-komórkowa pianka marki ULTRAPUR..

7 likes, 1 comments6 months ago

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Przedstawiamy zdjęcia z hydroizolacji dachu z zewnątrz w miejscowości Pustków Osiedle na terenie dawnego zakładu LERG S.A. Zastosowane przez..

9 likes, 0 comments6 months ago

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Zdjęcia z ocieplenia poddasza użytkowego w centrum Tomaszowa Lubelskiego. Wykorzystaliśmy surowce marki PCC Prodex o grubości 18 cm Pozdrawiamy..

12 likes, 0 comments6 months ago