Aktualności

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Przedstawiamy zdjęcia z ocieplenia poddasza użytkowego w miejscowości Tuszyma niedaleko Mielca. Zastosowaliśmy system otwarto – komórkowy..

7 likes, 1 comments2 days ago

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Nowy Rok 2018 rozpoczęliśmy realizacjami głównie w województwie Podkarpackim. Przedstawiamy fotorelację z ocieplenia połaci dachowej pianką..

4 likes, 0 comments1 week ago

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Ocieplenie połaci dachowej w Tomaszowie Lubelskim. Pianką otwarto -komórkową marki PCC o grubości 20 cm docieplaliśmy parterówkę w której..

4 likes, 0 comments2 weeks ago

TERMOIZOLACJA stropu w domu parterowym - Tomaszów Lubelski

Kończąc powoli sezon chcieliśmy zaprezentować fotorelację z jednej z ciekawszych realizacji naszej firmy w tym roku o łącznej powierzchni..

0 likes, 0 comments4 weeks ago

TERMOIZOLACJA połaci dachowej - Tomaszów Lubelski

Przedstawiamy zdjęcia z sobotniej realizacji w Tomaszowie Lubelskim. Dociepliliśmy 230 m połaci dachowej pianką otwarto komórkową marki..

10 likes, 1 comments1 month ago

Ocieplenie połaci dachowej - Rzeszów - Zalesie

Fotorelacja z ocieplenia szeregówki pianką otwarto – komórkową marki PCC o grubości średniej 18 cm. Tym razem naszym zadaniem był montaż..

5 likes, 0 comments2 months ago

Ocieplenie połaci dachowej - Brody Małe

Przedstawiamy zdjęcia z ocieplenia poddasza użytkowego w miejscowości Brody Małe niedaleko Szczebrzeszyna. Pracę rozpoczęliśmy montażem..

3 likes, 2 comments2 months ago

TERMOIZOLACJA budynku mieszkalnego - Rzeszów

Przedstawiamy fotorelację z bardzo ciekawej realizacji z ostatniego tygodnia. Naszym zadaniem było ocieplenie połaci dachowej otwarto komórkową..

8 likes, 2 comments2 months ago

TERMOIZOLACJA stropu betonowego - Jarczów

Dzisiaj wykonywaliśmy już ostatni strop betonowy w tym roku 🙂 Doskonałe warunki atmosferyczne jak na połowę października pozwalają nam..

10 likes, 3 comments3 months ago

Ocieplenie połaci dachowej - Krasne

Zdjęcia z ocieplenia poddasza użytkowego oraz stropu w miejscowości Krasne. Zastosowane rozwiązanie to otwarto-komórkowa pianka marki ULTRAPUR..

8 likes, 1 comments3 months ago

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Przedstawiamy zdjęcia z hydroizolacji dachu z zewnątrz w miejscowości Pustków Osiedle na terenie dawnego zakładu LERG S.A. Zastosowane przez..

10 likes, 0 comments3 months ago

Zdjęcia z posta użytkownika TERMOidea

Zdjęcia z ocieplenia poddasza użytkowego w centrum Tomaszowa Lubelskiego. Wykorzystaliśmy surowce marki PCC Prodex o grubości 18 cm Pozdrawiamy..

13 likes, 0 comments3 months ago

TERMOIZOLACJA skosów oraz stropu w Tomaszowie Lubelskim

Tym razem przedstawiamy idealne rozwiązanie izolacyjne dla klientów chcących ocieplić domy parterowe, lekkie stropy, stropy betonowe itp…

15 likes, 1 comments4 months ago

TERMOIZOLACJA domu w Tomaszowie Lubelskim

Tym razem zaprezentujemy Państwu zdjęcia z ocieplenia domu mieszkalnego w Tomaszowie Lubelskim. Zastosowaliśmy wysokiej jakości piankę marki..

18 likes, 0 comments4 months ago

Izolacja połaci dachowej - Złotniki

Fotorelacja z pierwszego etapu prac podczas termoizolacji połaci dachowej oraz stropu w Złotnikach, gmina Mielec. Pracę rozpoczęliśmy doszczelnieniem..

6 likes, 0 comments4 months ago

Obroki - ocieplenie połaci dachowej oraz ścianek

Przedstawiamy zdjęcia z ocieplenia przez nas poddasza wraz ze ściankami o łącznej powierzchni ponad 200 m2 w miejscowości Obroki( woj. Lubelskie..

4 likes, 0 comments5 months ago

Ocieplenie połaci dachowej - Chrząstów

Zdjęcia z ocieplenia połaci dachowej oraz stropu w miejscowości Chrząstów. Zastosowane rozwiązanie to izolacja połaci dachowej do szczytu..

8 likes, 0 comments5 months ago

TERMOIZOLACJA połaci dachowej - Kolonia Turowola

Przedstawiamy fotorelację z ocieplenia połaci dachowej w miejscowości Kolonia Turowola nieopodal Łęcznej. Zastosowaliśmy otwarto – komókową..

10 likes, 2 comments5 months ago

TERMOIZOLACJA połaci dachowej - Mielec

Sezon sezonem ale czas na dodanie kilku zdjęć też oczywiście znajdziemy 🙂 Przedstawiamy zdjęcia z realizacji w miejscowości Mielec. Pianką..

10 likes, 0 comments6 months ago

TERMOIZOLACJA połaci dachowej oraz ścianek wewnętrznych

Tym razem przedstawiamy zdjęcia z ocieplenia poddasza oraz ścianek wewnątrz. Zastosowane rozwiązanie to 20 cm skosy oraz 10 cm ścianki wewnętrzne…

3 likes, 1 comments7 months ago