kontenery

Izolacje niestandardowe

Za izolacje niestandardowe uważamy np. ocieplenie zbiorników, ocieplenie kontenerów i innych elementów, które wymagają takiej izolacji.

Termin niestandardowe dla nas wcale nie oznacza, że takowych prac nie wykonujemy. Przykładem są poniższe zdjęcia ocieplenia kontenera samochodu dostawczego, który docelowo ma służyć za chłodnię.

Pianka natryskowa doskonale nadaje się na tego rodzaju izolację, czego przykład znajdziemy w praktycznie każdym domu – jest nim lodówka. To urządzenie w naszym gospodarstwie przeważnie zaizolowane jest poliuretanem, dzięki czemu doskonale utrzymuje temperaturę wewnątrz, jednak dokładne znaczenie izolacji widzimy dopiero po dotknięciu lodówki z zewnątrz: wcale nie jest taka zimna! Na tym właśnie polega skuteczna izolacja poliuretanem.

Ocieplenia niestandardowe to również ocieplenie zbiorników, które ze względu na nieregularny, często owalny kształt, bardzo trudno ocieplić innego rodzaju materiałem. Izolacja natryskowa w połączeniu z doskonałej jakości materiałem nadaję się idealnie do tego rodzaju inwestycji.

Izolacja posadzki w trudnodostępnych miejscach to kolejne zastosowanie natrysku pianki, np. przy podchodzeniu wody gruntowej. Pianka zamknięto-komórkowa sprawdzi się również w takim przypadku.

Być może zastanawiasz się, czy pianka natryskowa nada się na Twoją inwestycję?
Zadzwoń i sprawdź: 739 222 522 lub 739 222 622.

Termoidea
Izolacja natryskowa pianką – woj. podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, małopolskie, mazowieckie i okolice