ocieplanie dachu

Ocieplenie dachu z zewnątrz

Coraz częstszym zjawiskiem w budownictwie jest wymiana starej izolacji, np. z wełny, ze względu na problemy wynikłe we wcześniejszej eksploatacji (np. nasiąknięcia wilgocią, pojawienia się szczelin, przyciągnięcia szkodników typu kuna). Dlatego zawsze zalecamy do rozważnego wyboru izolacji!

Ocieplenie dachu od zewnątrz to doskonała metoda termomodernizacji, jak i standardowej izolacji w przypadku stropów lanych betonowych.

Wymiana izolacji przebiega w bardzo sprawnym czasie, w zależności od rodzaju pokrycia (blacha, blachodachówka, dachówka i inne). Oczywiście warunki pogodowe mają tu bardzo duże znaczenie dlatego przy wymianie izolacji angażujemy przeważnie drugą ekipę do demontażu oraz po wymianie izolacji montażu pokrycia dachu. Aby uzyskać bardziej precyzyjne informacje, prosimy o kontakt.

Pianka poliuretanowa to materiał, który doskonale przylega do podłoża, tworzy jednolitą strukturę, o skrajnie niskiej nasiąkliwości, zabezpiecza przed szkodnikami, dzięki czemu jest to jedyny dziś materiał godny polecenia.

Zaufaj autoryzowanemu wykonawcy: Termoidea
Izolacja natryskowa pianką – Rzeszów, Lublin, woj. świętokrzyskie, małopolskie, mazowieckie i okolice
Tel. 739 222 522 lub 739 222 622