p3

Specjaliści w dziedzinie izolacji natryskowej pianką w woj. lubelskim

Termoidea narodziła się w naszych głowach w 2012 roku. To właśnie wtedy zgromadziliśmy zespół doświadczonych profesjonalistów, przepełnionych pasją do budownictwa i gotowych dalej rozwijać swoje umiejętności. Jako inżynierowie i certyfikowani specjaliści od tego czasu wykonaliśmy blisko 15 000 m2 izolacji natryskowej pianką poliuretanową w woj. lubelskim, podkarpackim i okolicach.

Gdy liczą się lata komfortu i oszczędności, nie ścigamy się z czasem. Stawiamy na staranną realizację i dobór materiałów. Współpracujemy z producentami renomowanych i atestowanych tworzyw – między innymi:

  • PCC Prodex,
  • Polychem,
  • Purinova,
  • Knauf,
  • Nida.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami i zaufaniu klientów, dziś możemy pochwalić się certyfikatem autoryzowanego wykonawcy.

Doświadczenie wsparte technologią

W naszej pracy stosujemy najwyższej klasy maszyny Graco Reactor 2. generacji, które zapewniają precyzyjne i regularne dozowanie piany, kompleksowy raport pracy i bezpieczne wykonanie izolacji. Wszystko po to, by dać Ci pewność i satysfakcję z profesjonalnego rozwiązania na długi czas! Jesteśmy gotowi nawet na największe wyzwania. Oprócz standardowej izolacji natryskowej pianką, w Lublinie, Rzeszowie i innych miejscowościach w woj. lubelskim i podkarpackim, wykonywaliśmy także nietypowe zlecenia – m.in. ocieplanie bojlerów i rur, kontenerów i samochodów dostawczych.

Zapraszamy osoby z Lublina i innych miejsc w województwie lubelskim do kontaktu w sprawie usługi izolacji pianką natryskową.

reactor