ref

Referencje

Rozmowa rzeczowa i konstruktywna bez zbędnych opowieści. Materiały użyte do wykonania ocieplenia z wysokiej półki, pracownicy z doświadczeniem, negocjacje zadowalające. Robota wykonana super, w umówionym terminie, czysto i fachowo (na koniec zabrali ze sobą śmieci po wykonawcze – no tym mnie już kupili bez reszty) – POLECAM!
Mariusz Maniara
Lublin

Informacje przekazane przez przedstawiciela firmy były jasne i konkretne. Wycena oraz pomiar był bardzo szybki i szczegółowy. Polecam.
Wiktor Górniak
Tomaszów Lubelski

Firma godna polecenia – profesjona lne podejście zarówno do klienta jak i wykonywanej pracy!
Mariusz
Rzeszów

Panowie z firmy TERMOIDEA wykonali ocieplenie poddasza w domku jednorodzinnym w Zamościu. Po wykonaniu pracy posprzątali i zostawili dom oraz podwórko tak jak zastali. Jestem bardzo zadowolony z ich pracy i mam nadzieje że odczuje to zimą w portfelu. Polecam fachowców.
Maciej
Zamość

Wykonanie docieplenia na wysokim poziomie. Szybko, sprawnie, estetycznie a na koniec czysto. Bardzo polecam!
Andrzej
Rzeszów

Profesjonalna firma oferująca bardzo dobrą alternatywę dla standardowych systemów dociepleń budynków. Wykorzystanie specjalistycznego sprzętu i materiałów oraz technika wykonywania dociepleń zapewnia znakomite współczynniki przenikania ciepła. Dodatkowym atutem jest ponadprzeciętna trwałość oraz szybki czas wykonania izolacji. Rozwiązanie na pewno warte polecenia.
KRES ARCHITEKCI

Współpraca przebiega w jak najlepszym porządku. Innowacyjne rozwiązania wykonywane zawsze terminowo, sprawnie i w najwyższej jakości. POLECAM!
PROBUD RACZKIEWICZ

Certyfikaty

PCC Certyfikat